Anasayfa / 2023 Haberler / Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Mahinur Özdemir Göktaş ile biraraya geldik.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Mahinur Özdemir Göktaş ile biraraya geldik.

Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaret sırasında, Türkiye Sağırlar Milli Federasyonu Başkanı olarak sağırların yaşadığı zorlukları ve ihtiyaçları dile getiren değerli raporu Sayın Bakanımız Mahinur Özdemir Göktaş ile paylaşmış olmanın onurunu yaşıyoruz.

Bu anlamlı görüşme, engellilerin yaşadığı sorunlara daha fazla duyarlılık gösterilmesi ve çözüm yolları bulunması amacıyla atılmış önemli bir adımı temsil etmektedir. Sizin değerli liderliğiniz altında, ülkemizin engellilere daha iyi hizmet verebilmesi için yapılacak çalışmalarda destek olmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye Sakatlar Konfederasyonu ve Türkiye Sağırlar Milli Federasyonu olarak, sizin liderliğiniz ve bakanlığınızın bu konudaki kararlılığını takdir ediyor ve destekliyoruz. Engellilere yönelik daha adil ve kapsamlı bir toplum için ortak çalışmalarda bulunmayı dört gözle bekliyoruz.

Sizlere bu değerli görüşme ve fırsat için teşekkür ediyoruz. Engellilerin yaşam koşullarını iyileştirmeye yönelik çabalarınıza olan inancımızı paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Ayrıca aramızda bulunan Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Elmas Esra CECELİ’ye de teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*