Anasayfa / 2023 Haberler / Burak Uyanık, doktora eğitimini başarıyla tamamlayarak ülkemizde doktora unvanı almaya hak kazanan ilk sağır birey oldu.

Burak Uyanık, doktora eğitimini başarıyla tamamlayarak ülkemizde doktora unvanı almaya hak kazanan ilk sağır birey oldu.

🎓 Türkiye’de tarihe geçen bir başarı hikayesi! Sağır arkadaşımız Burak Uyanık, doktora eğitimini başarıyla tamamlayarak ülkemizde doktora unvanı almaya hak kazanan ilk sağır birey oldu. Sunumda Türkiye Sağırlar Milli Federasyonu Başkanı Bülent Tekin yer aldı.

🌟 Burak’ın bu önemli başarısı, sadece kendisi için değil, diğer sağır bireylere ilham olacak nitelikte. Türkiye Sağırlar Milli Federasyonu olarak, eğitim alanında başarı gösteren her bireyi desteklemeye devam edeceğiz. Burak’ı, bu alandaki öncü başarısı ve cesareti için gururla tebrik ediyoruz. Kendisi, yeni ufuklar açarak, diğer sağır bireylere de yol gösterici olmaya devam edecek.

👏🏼 Tebrikler Burak! Senin gibi cesur bireylerle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. İleriki adımlarında da başarılarının devamını diliyoruz. 🌟 #BaşarıHikayeleri #SağırBireylereDestek

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*