Anasayfa / 2017 Duyurular / Madde 3, Üye Olma Hakkı ve Üyelik İşlemleri

Madde 3, Üye Olma Hakkı ve Üyelik İşlemleri

TSMF Ana Tüzüğü Hakkında Bilgilendirme;

TSMF Ana Tüzüğü
Madde 3, Üye Olma Hakkı ve Üyelik İşlemleri
3.3 Bireysel Üyelik

Belirtilen madde ile herkes federasyonumuza bireysel üyelik hakkından yararlanabilmektedir.

Bireysel üyeler federasyonumuzun tüm faaliyetleriyle ilgili kurullara katılabilir görev alabilir ve etkinliklerden yararlanabilirler.

Federasyona üye derneklerimize üye olan bireyler yönetim kurulları tarafından alınan kararlar ile ücretsiz olarak federasyon etkinliklerinde temsil ve görev hakkı alabiliyorlar.

Dernek üyeliği bulunmayan bireyler ise yıllık 200 TL aidat ödeyerek etkinliklerden yararlanabilir ve alt komitelerde görev alabilirler.

Bireysel üyeler federasyon genel kurulunda misafir olabilirler ancak oy hakları ve organlara seçilme hakları bulunmamaktadır.

Kamuoyuna Duyrulur
Sevgilerimizle
TSMF

TSMF Ana Tüzüğü Hakkında Bilgilendirme;TSMF Ana Tüzüğü Madde 3, Üye Olma Hakkı ve Üyelik İşlemleri 3.3 Bireysel ÜyelikBelirtilen madde ile herkes federasyonumuza bireysel üyelik hakkından yararlanabilmektedir. Bireysel üyeler federasyonumuzun tüm faaliyetleriyle ilgili kurullara katılabilir görev alabilir ve etkinliklerden yararlanabilirler. Federasyona üye derneklerimize üye olan bireyler yönetim kurulları tarafından alınan kararlar ile ücretsiz olarak federasyon etkinliklerinde temsil ve görev hakkı alabiliyorlar.Dernek üyeliği bulunmayan bireyler ise yıllık 200 TL aidat ödeyerek etkinliklerden yararlanabilir ve alt komitelerde görev alabilirler.Bireysel üyeler federasyon genel kurulunda misafir olabilirler ancak oy hakları ve organlara seçilme hakları bulunmamaktadır. Kamuoyuna DuyrulurSevgilerimizle TSMF

Türkiye Sağırlar Milli Federasyonu paylaştı: 22 Ocak 2017 Pazar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*