Anasayfa / 2017 Duyurular / Tiyatro, Halk Oyunları, El Sanatları v.s. gibi çalışmalarıyla katılımları

Tiyatro, Halk Oyunları, El Sanatları v.s. gibi çalışmalarıyla katılımları

Federasyonumuzun üyesi olduğu Türkiye Sakatlar Konfederasyonu’nun Geleneksel Ayvalık Şenlikleri Eylül 2017 döneminde gerçekleşecektir.

Federasyonumuza üye derneklerin faaliyette bulundukları Tiyatro, Halk Oyunları, El Sanatları v.s. gibi çalışmalarıyla katılımları mümkündür. Derneğinizin sanatsal çalışmalarıyla ilgili;

# Oyun Adı
# Oyun Süresi
# Oyuncu Sayısı

Bilgilerini en geç 07 Ağustos 2017 tarihine kadar federasyonumuzun Kültür Sanat Faaliyetlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Fatih Özyurt’a yada ulaşabildiğiniz diğer yönetim kurulu üyelerimize iletebilirsiniz. Bildirimlerinizi Görüntülü Arama, Faks, Mail yada SMS ile bizlere iletebilirsiniz.

Programa katılımcı sayısına göre Başkanlar Kurulu, Kadın Meclisi ve İşaret Dili Tercümanları Toplantıları da düzenlenebilir.

Kesin program ve tarihler 7 Ağustos 2017 tarihinden sonra tekrar bilgi olarak verilecektir.
Herkese kolaylıklar, iyi günler dileriz. TSMF

Federasyonumuzun üyesi olduğu Türkiye Sakatlar Konfederasyonu'nun Geleneksel Ayvalık Şenlikleri Eylül 2017 döneminde gerçekleşecektir. Federasyonumuza üye derneklerin faaliyette bulundukları Tiyatro, Halk Oyunları, El Sanatları v.s. gibi çalışmalarıyla katılımları mümkündür. Derneğinizin sanatsal çalışmalarıyla ilgili;# Oyun Adı# Oyun Süresi# Oyuncu Sayısı Bilgilerini en geç 07 Ağustos 2017 tarihine kadar federasyonumuzun Kültür Sanat Faaliyetlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Fatih Özyurt'a yada ulaşabildiğiniz diğer yönetim kurulu üyelerimize iletebilirsiniz. Bildirimlerinizi Görüntülü Arama, Faks, Mail yada SMS ile bizlere iletebilirsiniz.Programa katılımcı sayısına göre Başkanlar Kurulu, Kadın Meclisi ve İşaret Dili Tercümanları Toplantıları da düzenlenebilir. Kesin program ve tarihler 7 Ağustos 2017 tarihinden sonra tekrar bilgi olarak verilecektir. Herkese kolaylıklar, iyi günler dileriz. TSMF

Türkiye Sağırlar Milli Federasyonu paylaştı: 25 Temmuz 2017 Salı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*