Anasayfa / 2017 Duyurular / ULUSLARARASI ELEKTRONİK SERTİFİKA VE AKILLI KİMLİK KART KAYDINIZI YAPTIRDINIZ MI?

ULUSLARARASI ELEKTRONİK SERTİFİKA VE AKILLI KİMLİK KART KAYDINIZI YAPTIRDINIZ MI?

ÖNEMLi DUYURU: Son Kayıt Tarihi :30.06.2017

ULUSLARARASI ELEKTRONİK SERTİFİKA VE AKILLI KİMLİK KART KAYDINIZI YAPTIRDINIZ MI?

TSMF ÜYE VE TERCÜMANLARI TÜM DÜNYADA!..

Değerli ÜYE ve TERCUMANLAR, TÜRKİYE SAĞIRLAR MİLLİ FEDERASYONU olarak günümüz ihtiyaçlarına yönelik ortaya çıkan ve cardcert akreditasyon tarafından tüm dünyada şimdiki kağıt sertifika ve eğitim belgelerinin yerini tutacak olan ”Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı” uygulaması başladığından dolayı; donanım, yetkinlik ve mesleki standardı uluslararası belgelendirmek kapsamında; cardcert akreditasyona ait ISCC 15290:2014 cardcert Management Systems standarda ilişkin genel şartlara ve yönetim sistemine sahip olması nedeni ile CARDCERT AKREDİTASYON SERVICE tarafından akredite edilmiştir.

Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı (cardcert international smart card certificates) ile önceden edindiğiniz ve/veya edineceğiniz tüm belgelerinizi (üye belgesi, sertifika, eğitim ve başarı belgesi, diploma, transkript, kalfa, ustalık belgesi, mesleki yeterlilik, lisans, yeminli tercüman belgesi, yüksek lisans belgesi vb ) tek kartla tüm dünyada doğrulamasını sağlayarak (çevrimiçi / on-line ); cardcert akreditasyon uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak kullanabileceksiniz.

Uluslararası Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kart Kaydı İçin: ( Bilgisayar / Akıllı Cep Telefonundan )

www.cardcert.holdings ( google chrome tarayıcısından ) akreditasyon web sitesinden,

1- Online İşlemler E-Hizmet Portalı 2- Kart Başvurusu 3- TÜRKİYE SAĞIRLAR MİLLİ FEDERASYONU 4- Bağlı / üye olduğunuz derneği seçiniz yada federasyonumuza direk kayıtlıysanız Genel Merkezi seçiniz.

Butonlarındaki işlem adımlarını takip ederek Elektronik Sertifika ve Akıllı Kart başvurusunda bulunabilir, tüm belgelerinizin uluslararası izlenebilirliğini kurumumuzdan onaylatabilirsiniz. Elektronik sertifika ve akıllı kimlik kartını hayatınız boyunca kullanacağınız için uluslararası akreditasyon kuruluşuna bireysel başvuru yapmanız gerekmekte olup, donanımınızın uluslararası izlenebilirliğe açılması ve aktivasyon bedeli 118 TL dir.

Kayıt sırasında yardıma ihtiyacınız olduğunda cardcert’e ülke içi tüm telefonlardan 7 basamaklı olarak aranabilen  444 6 094 ile akreditasyon belgelendirme uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

TÜRKİYE SAĞIRLAR MİLLİ FEDERASYONU BAŞKANLIĞI / GENEL SEKRETERLİĞİ

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*