Anasayfa / 2017 Duyurular / Üye Dernek Yöneticilerimiz ve Kadınlarımız

Üye Dernek Yöneticilerimiz ve Kadınlarımız

Sevgili Üye Dernek Yöneticilerimiz ve Kadınlarımız;

Federasyonumuz olarak Gençlik Meclisi çalışmalarımızı tamamladık, sırada Kadın Meclisi çalışmamız var. Dernek başkanlarımıza whatsapp üzerinden ve Facebook başkanlar grubundan yazı paylaştık.

Derneklerimizden 2’şer kadın temsilcinin isimlerinin belirlenerek Genel Koordinatörümüz Seçil Tanrıverdi’ye göndermenizi rica ediyoruz. 15 Mart 2017 son başvuru tarihidir.

Federasyon merkezimizin taşınma süreci sebebiyle ofis çalışmalarımız kısa bir süre internet üzerinden devam edecektir. Yeni adrese yerleştikten sonra yeniden haberdar olacaksınız.

Herkese kolaylıklar dileriz. TSMF

Sevgili Üye Dernek Yöneticilerimiz ve Kadınlarımız;Federasyonumuz olarak Gençlik Meclisi çalışmalarımızı tamamladık, sırada Kadın Meclisi çalışmamız var. Dernek başkanlarımıza whatsapp üzerinden ve Facebook başkanlar grubundan yazı paylaştık. Derneklerimizden 2'şer kadın temsilcinin isimlerinin belirlenerek Genel Koordinatörümüz Seçil Tanrıverdi'ye göndermenizi rica ediyoruz. 15 Mart 2017 son başvuru tarihidir. Federasyon merkezimizin taşınma süreci sebebiyle ofis çalışmalarımız kısa bir süre internet üzerinden devam edecektir. Yeni adrese yerleştikten sonra yeniden haberdar olacaksınız. Herkese kolaylıklar dileriz. TSMF

Türkiye Sağırlar Milli Federasyonu paylaştı: 2 Mart 2017 Perşembe

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*